Оптовий магазин Магазин

Бачення

З лану до столу!

Ми вкладаємо душу у вдосконалення якостей та смаку ваших улюблених страв.

Місія

Робимо здорову їжу доступнішою

Ми ставимося до нашого бренду як до носія унікальних переваг та завжди виконуємо обіцянку "з лану до столу".


Ми використовуємо наші унікальні знання та досвід для вирощування та відбору для наших продуктів найкращих плодів з родючих південноукраїнських ланів. 


Ми працюємо, щоб перевершити себе у виготовленні натуральних харчових продуктів на основі професійного розуміння потреб та вподобань споживачів.

Ми віддані ідеї постійного професійного розвитку наших співробітників – ми сприяємо їх лідерству та цінуємо їх досягнення.

Ми застосовуємо найкращі методи та інструменти управління, щоб забезпечити ефективність роботи організації та створення інновацій для ринку.


Ми прагнемо встановлювати відмінні довгострокові відносини з нашими споживачами. Ваше задоволення від продуктів "Чумак" – це наша гордість та винагорода!


Ми будуємо та розвиваємо стабільні відносини з нашими партнерами по бізнесу. Ми поважаємо одне одного та прагнемо вчитися на наших спільних досягненнях, зберігаючи конкурентні переваги.


 

Переваги

Вигідне розташування

Виробничі потужності Чумак розташовані на родючих полях України, в центрі найбільшої в світі системи зрошення. Тут близько 240 сонячних днів у році і сприятливий ґрунт, що забезпечує натуральність і свіжість сировини для наших продуктів.

Сучасні технології

Ми використовуємо сучасні технології та обладнання лідерів харчової індустрії, таких як Tetra Pak, Volpak, Bossar, Selo та інших.

Досвід і знання

Більше 20 років ми виробляємо харчові продукти.
Чумак - одне з найбільших підприємств харчової галузі в Україні, ми розвиваємо національні стандарти в індустрії і формуємо новий український ринок відповідно до найвищих світових стандартів.

Управління якістю

Наш виробничий процес сертифікований відповідно до стандартів DSTU ISO 9001: 2009, DSTU ISO 22000: 2007 і BRC Global, регулярно проходить перевірки наших клієнтів і незалежні аудити.

Бренд

Чумак один з найпопулярніших українських брендів. Українці люблять і цінують Чумак за незмінно високу якість, натуральність та смак продуктів.