Оптовий магазин Магазин

Спагетті-шоу від "Чумака" - готуємо ще смачніше!

24.02.2011

Перша частина спагеті-шоу представляла собою практичне заняття з приготування макаронів для майстер-класу були запропоновані два види макаронних виробів ТМ "Чумак" - спіральки та спагеті. Повари ресторану «Mille Miglia» Оксана Гарбуз та Лариса Кравчук провели «вступний курс» в історію макаронних виробів. Історичний екскурс дозволив учасникам спагеті-шоу ще з більшою повагою поставитись до процесу приготування макаронів, до того ж, багато журналістів радо відгукнулись на пропозицію кухарів взяти безпосередню участь у кулінарному дійстві (щоб робити це було максимально комфортно, всіх учасників заздалегідь завбачливо «озброїли» фірмовими фартушками з логотипом ТМ "Чумак").

Кухарі поділилися з гостями спагеті-шоу деякими тонкощами приготування справжньої італійської пасти, а також відзначили високу якість макаронів "Чумак", які, на їхню думку, повністю відповідають вимогам, що висуваються до макаронів для пасти. Вони смачні, добре «тримають» форму, не злипаються і не склеюються, навіть якщо їх переварити, а відповідно немає потреби промивати їх водою після варки, як це відбувається з макаронами з м’якої пшениці, і що не найкращим чином відображається на смаку готової страви.

Окрім макаронів, в рамках майстер-класу було приготовано два соуси: з креветками та рукколою – до спіральок, та песто з крем-сиром – до спагеті. Гості спагеті-шоу також могли ознайомитись з новинкою асортименту ТМ "Чумак" - готовими спагеті-соусами, які вже отримали високі оцінки професійних кухарів. Журналісти ж могли скласти свою думку щодо їх смаку та якості безпосередньо в процесі дегустації.

Керівники компанії "Чумак" також не лишилися осторонь від приготування пасти. Зокрема, Йохан Боден, на превеликий подив та здивування присутніх, особисто продемонстрував найоригінальніший спосіб перевірки готовності макаронів. Італійські кухарі іноді і сьогодні практикують цей спосіб, підкидаючи кілька спагеті до стелі: якщо прилипнуть – готові. Пан Боден до стелі макарони підкидати не став, проте пожбурив їх у стіну, чим викликав бурну реакцію учасників майстер-класу. Драйву до і без того веселої атмосфери додав конкурс на «швидкісне засмоктування спагеті».

Наступним етапом спагеті-шоу стала дегустація приготованих страв та обід у кращих італійських традиціях на фоні неформального спілкування з керівниками компанії "Чумак". Питання, в основному, стосувались виробничих моментів, планів та перспектив. Пан Боден розповів, що компанія займається експериментальним розвитком власної сировинної бази з вирощування пшениці твердих сортів. Стосовно стратегічних планів, пан Боден підкреслив: «Сучасна бізнес-політика вимагає в першу чергу ретельного планування. Ми не намагаємось прискорювати події, ми, перш за все, виступаємо за надійність та якість в усьому. Що стосується макаронних виробів, про грандіозні результати поки що зарано говорити, оскільки виробництво ми розпочали тільки в 2010 році. З іншого боку, потрібно зазначити, що на цьому ринку великих гравців взагалі дуже мало. В основному, це регіональні виробники, також є кілька національних гравців. Та в цілому ринок якісних макаронних виробів в Україні не сформований. Більша його частина – це макарони та вермішель з м’яких сортів пшениці. Тому перспективи у нас хороші».

Генеральний директор компанії «Чумак» Павло Шевчук в свою чергу зазначив, що компанія в цьому році планує ріст виробництва близько 30% порівняно з минулим роком. «Плани доволі амбіційні, проте, враховуючи перші результати 2011 року, цілком реальні. Запланований обіг по макаронам у 2011 році складе близько 30 млн. гривень. В сегменті макаронних виробів наш потенціал дозволяє нам розраховувати на значний прогрес уже найближчим часом. Цьому сприятиме і те, що компанія "Чумак" - один з найстаріших та потужніших брендів, який користується високою довірою українських споживачів».

Не залишилась без уваги і асортиментна новинка компанії "Чумак" - спагеті-соуси. 

Йохан Боден«Самостійно приготований зі свіжих продуктів соус для макаронів – це, безумовно, гарний варіант для званого обіду, проте процес цей потребує і фінансових, і часових витрат. Та коли ви ввечері повернулись з роботи й потрібно швидко приготувати щось на вечерю, часу на все не багато, а так хочеться пригостити свою родину оригінальною стравою, в нагоді стануть наші спагеті-соуси. Смачні та поживні, спагеті-соуси ТМ "Чумак" - ідеальний вихід з даної ситуації. В цілому, на приготування смачної пасти вам знадобиться приблизно чверть години. Пару хвилин на те, щоб закип’ятити воду, 8 хвилин – на приготування макаронів, 2 хвилини на те, щоб дати їм стекти, 3 хвилини – щоб розігріти спагеті-соус "Чумак". І ще кілька хвилин, щоб заправити пасту соусом та подати на стіл».

 З "Чумаком" - завжди смачно!