Оптовий магазин Магазин

Майонез "Провансаль" - золотий медаліст!

16.11.2010

Дегустаційний конкурс став частиною програми XIII виставки продуктів харчування та напоїв "WorldFood Ukraine 2010"("Весь світ харчування Україна 2010"). За результатами дегустаційного конкурсу компанія "Чумак" отримує право розміщувати логотип медалі на упаковці продукту, відміченого нагородою.

Виставка "WorldFood Ukraine 2010" відбулася 26 жовтня та проходила за підтримки Міністерства аграрної політики, національних асоціацій та союзів виробників харчування, бо вона є важливою подією у сфері харчування та напоїв не лише України, але й країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Більш ніж 170 компаній з 22 країн світу презентували на "WorldFood Ukraine 2010" увесь спектр продуктів харчування та напоїв. Традиційно, у рамках "World Food Ukraine", проходить низька дегустаційних конкурсів, до участі в яких запрошуються виробники продуктів харчування не тільки з України, але й інших країн. Золотим призером одного з конкурсів і став майонез "Провансаль". Крім українських продуктів, на виставці були представлені національні павільйони Аргентини, Німеччини, Індонезії.

Наша компанія впевнена, що новорічні страви українські господині будуть готувати з найякіснішим майонезом "Провансаль" ТМ "Чумак"!