Оптовий магазин Магазин

Зустрічайте оновлені "Кухарські соуси"!

23.06.2010

Улюблені багатьма "Кухарські соуси" «змінили одяг». Дизайн став більш яскравим та інформативним – зараз на кожній упаковці соусу зображені інгредієнти, які входять до його складу, а також наведено опис смакових особливостей кожного соусу. Крім того, є рекомендації, з якою стравою краще використовувати той чи інший соус.

"Кухарські" соуси виготовлені на базі відбірних херсонських помідорів та натуральних спецій, не містять консервантів, барвників та ГМО. Соуси стануть незамінними помічниками у приготуванні перших страв та всіх видів гарнірів.

Кухарський соус «Класичний», виготовлений за класичною рецептурою з найкращих херсонських помідорів, є універсальним рішенням для перших і других страв. Чудово розкриває смак смаженого м’яса, овочевого рагу, голубців, гуляшу, а також ідеально підходить для приготування справжнього українського борщу. 

Кухарський соус «З овочами», в якому найкращі херсонські помідори поєднані зі шматочками маринованих огірків і солодкого перцю, надасть оригінальності легким закускам та різноманітним гарнірам. Стане завершальним акордом у приготуванні птиці, риби, страв із картоплі та рису, а також яскраво доповнить перші страви, наприклад солянку. 

Кухарський соус «З прянощами» завдяки поєднанню соковитих херсонських помідорів і духмяної суміші перців з ароматними базиліком та орегано додасть пікантності будь-яким кулінарним винаходам. Соус є незамінним для супу-харчо й особливо добре смакує до шашлику, піци, макаронів, тушкованих овочів та плову.