Оптовий магазин Магазин

"Чумак" відкрив сезон пікніків

04.06.2010

27 травня компанія "Чумак" разом із двома десятками редакторів українських ЗМІ провела символічне відкриття сезону пікніків. У лісі, розташованому недалеко від Києва, було влаштовано день відпочинку з шашликами, активними іграми і веселими конкурсами.

«Ідея такого заходу прийшла несподівано. Вже багато років наша компанія виробляє натуральні кетчупи, майонези та інші соуси, які ідеально підходять для шашликів. Ми подумали, чом би нам разом не продегустувати цю продукцію у найсправніших природних умовах – на пікніку?», - відзначив директор з корпоративного розвитку Йохан Боден, один із засновників компанії.

Цікаво, що пан Боден під час пікніка і сам дав декілька уроків майстерного приготування шашликів. Родзинкою дня став майстер-клас від кухаря оформлювача ресторану виїзного обслуговування «Холідей Сервіс» Олександра Аврамішина. Експерт не тільки розповів про секрети цієї страви, але й особисто продемонстрував процес маринування і смаження шашликів трьох видів: з м'яса, птиці та риби. Все це можна було продегустувати, приправивши кетчупами і соусами ТМ "Чумак". Редактори видань, більшість з яких представляли слабку стать, гідно оцінили майстерність кулінара і засипали його питаннями. А деякі пані навіть поділилися власними «шашликовими» секретами.

Чудовим доповненням до майстер-класу стала розважальна програма, у ході якої учасники пікніка могли виграти цінні призи. Хтось змагався в інтелектуальних конкурсах на зразок вікторини, хтось створював художні шедеври за допомогою картону, кетчупу і майонезу, а хтось не відмовив собі у задоволенні влаштувати томатні бої та покидати в колег помідорами. Крім того, багато гостей лісової поляни знайшли собі більш стандартні для пікніка розваги: наприклад, грали у бадмінтон, кидали «літаючі тарілки» і різалися у карти.

Завершився пікнік урочистим тостом від Йохана Бодена, який підкреслив необхідність проводити більше часу на природі і знаходити час для відпочинку, не дивлячись на завантаження, дедлайни, тиражі та інші елементи «буденного» життя редактора. У кінці прогулянки учасники пікніка одержали кошики з продукцією компанії "Чумак", яка ідеально підходить до всіх типів шашлику, тому що виготовлена з великою любов'ю.