Оптовий магазин Магазин

ЗАТ "Чумак" представляє новий продукт – спагеті-соуси для макарон!

12.05.2010

Скоро на полицях магазинів з’являться нові спагеті-соуси для макаронів». Чотири види спеціальних соусів – «Італійський Болоньєз», «Наполітана з орегано та базиліком», «Боскайола з грибами», «Арабіата з гострим перцем» – стануть у нагоді всім, хто любить макарони.  Готові соуси зроблять життя господинь значно простішим, адже приготування соусу у домашніх умовах потребує багато часу та зусиль. Нові ж продукти ТМ "Чумак" дуже зручні у використанні: іх треба лише відкрити та розігріти, до того ж вони не містять консервантів.

Чотири соуси з різними смаками покращать будь-яке меню, додавши особливий смак традиційним домашнім стравам з макаронів. Усі соуси мають інформативну упаковку, яка розказує про склад продуктів, а також про найкращий спосіб подання (наприклад, подавати їх треба у розігрітому вигляді).

«Спагеті-соус «Болоньєз » - цей популярний соус походить із провінції Болонья, звідки й отримав свою назву. Соус наддасть вашим стравам яскравий смак томатів та італійських спецій. За класичним рецептом у соус додають м’ясний фарш, і тоді страва з макаронів «заграє» особливим смаком.

«Спагеті-соус з орегано та базиліком «Наполітана» - цей соус винайшли неаполітанці, які настільки полюбляють макарони, що їдять їх щодня. Особливість смаку - в поєднанні томатів з орегано та базиліком - двома найкращими спеціями в Італії.

«Спагеті-соус «Боскайола» славиться апетитним смаком грибів і соковитими томатами. Аби приготувати відому італійську страву «Макарони лісника» використовують саме соус «Боскайола».

«Спагеті-соус «Аррабіата» з гострим перцем додасть пікантності вашим стравам. «Аррабіата» перекладається з італійської як «злий», і має у своєму складі перець Чілі.

Одна упаковка  може бути використана сім’єю з трьох-чотирьох осіб, соуси попередньо рекомендовано розігрівати. Усі соуси дуже добре  підходять до макаронів ТМ "Чумак".