Оптовий магазин Магазин

Новинка ЗАТ "Чумак" – майонез "Провансаль" вже на полицях магазинів!

22.04.2010

ТМ "Чумак" продовжує розширювати свій асортимент. Чергова новинка поповнила лінійку майонезів: на прилавках з'явився один з найпопулярніших видів цього соусу – "Провансаль". Новий вид майонезу гарантує господиням чудовий смак як традиційних, так і нових страв.

"Провансаль" – класичний майонез, з гострими нотками у смаку і 67% жирністю, вироблений на основі традиційних рецептів кухарів з Провансу. Саме такий майонез справжня господиня використовує для приготування усіма улюбленого «Олів'є», «Оселедця під шубою» і багатьох інших страв, без яких не обходиться традиційне українське застілля. Крім того, "Провансаль" не містить консервантів і ГМО.

Оновлення торкнеться й інших видів майонезів – вони випускатимуться у нових упаковках. Нова упаковка – це не тільки покращений дизайн, але й істотна допомога покупцю під час вибору майонезу: інформація про смак і склад продукту, його жирність, спосіб виготовлення, відображена у максимально зручній формі. Усі майонези "Чумак" мають м'який і ніжний смак за рахунок технології пастеризації, яка дозволяє позбавитися непотрібних домішок (ГМО і консервантів), які псують будь-який продукт. Також зазначено, з яким продуктом краще за все поєднується кожен з видів майонезу

Так, наприклад, головний секрет майонезу "Легкий" полягає в тому, що він чудово підходить до легких овочевих салатів, не містить зайвих калорій і тому рекомендований усім, хто дбає про свою фігуру. Щоби страва запам'яталася оригінальним смаком – підійде майонез "Апетитний". Його ніжна консистенція та унікальний солодкуватий присмак зроблять будь-яку страву по-справжньому досконалою.

Майонез "Справжній" – це продукт з перевіреною якістю! Завдяки густій консистенції він допоможе прикрасити будь-яку страву та естетично оформити канапе і бутерброди. Не розтікається, має приємний смак, тому ідеально підходить для запікання і приготування будь-яких салатів. Нещодавно змінився склад цього майонезу – відтепер відсоток жирності складає 72%.

 З майонезами ТМ "Чумак" ваші страви будуть завжди смачними, а родина – задоволеною!