Оптовий магазин Магазин

Компанія "Чумак" взяла участь у виставці-ярмарці "Екологія-2010"

22.04.2010

13-16 квітня на запрошення національної академії наук України та Міністерства охорони навколишнього природного середовища України  ЗАТ "Чумак" взяло участь у Міжнародній виставці-ярмарці "Екологія-2010"

Екологічні проблеми вже довгий час хвилюють західне суспільство, де дуже розвинуті різні громадські організації, приділяється велика увага екологічній чистоті продуктів. У нашій країні такі тенденції також становляться дедалі популярнішими. На вирішення екологічних проблем спрямована виставка "Екологія", яка вже 13-й рік збирає виробників екологічно чистої продукції та обладнання для її виробництва.

На виставці була презентована продукція ЗАТ "Чумак", додавалась детальна інформація про відсутність у ній консервантів та ГМО, а також про діяльність нашої компанії щодо захисту навколишнього середовища: компанія у своій діяльності дотримується усіх законів та постанов з охорони навколишнього серредовища, а також виконує всі урядові директиви та нормативні акти з цього питання. Крім того, вживаються всі необхідні заходи для усунення та зниження негативного впливу підприємства на навколишнє середовище. Сировина для виробництва вирощується в екологічно чистій місцевості.

Відвідувачі отримували не тільки друковані матеріали про нашу компанію та слухали цікаву їм інформацію з перших вуст, а й могли скуштувати наші продукти, адже на стенді проводилася їх дегустація. Гості виставки залишилися задоволеними!