Оптовий магазин Магазин

Почала роботу нова фабрика з виробництва макаронів "Чумак"

29.01.2010

26 січня 2010 року компанія "Чумак", найбільший національний виробник продуктів харчування, ввела в експлуатацію нову фабрику з виробництва макаронів у м. Каховка (Херсонська область). На підприємстві будуть виготовляти найбільш популярні у українських споживачів види макаронів: "Трубочки", "Пера", "Спіральки", "Черепашки", "Вермішель", "Ріжки". В асортименті ТМ "Чумак" макаронні вироби з’явились у 2006 році, але до цього часу продукція цієї товарної категорії вироблялась виключно у Росії.

Будівництво фабрики було розпочато у 2009 році. Інвестиції в проект склали $3 млн. Підприємство обладнано технологічними лініями італійського виробництва. Монтаж устаткування здійснювався під безпосереднім наглядом представників компанії-постачальника. Станом на даний момент фабрика повністю готова до роботи: встановлені силоси для безтарного зберігання борошна, вакуумний прес, сушильні камери, бункери для стабілізації готових макаронних виробів. Виробнича потужність нової макаронної фабрики складає 50 тон макаронних виробів на добу, тобто приблизно 2 тони на годину. 

Макарони ТМ "Чумак" з’являться на прилавках українських магазинів вже у лютому, причому, в новій упаковці, що відрізняється від попередніх макаронів російського виробництва. Всі види макаронних виробів, що випускатимуться каховською фабрикою, відрізняються високими смаковими якостями, не злипаються та прекрасно зберігають форму під час приготування. Найближчим часом ЗАТ "Чумак" також планує організувати виробництво преміальної лінійки соусів для макаронів. Кожному виду макаронних виробів буде відповідати соус з ідеально підібраним смаком. Це буде абсолютно новий для українського ринку продукт, але традиційної відмінної якості, характерної для всього асортименту продукції ТМ "Чумак".

Мер міста Каховка Олександр Карасевич розповідає:

«Завдяки компанії "Чумак" Каховка увійшла у новий 2010-й рік з прекрасними результатами. Поки що немає офіційних статистичних даних, але, за попередньою оцінкою, сукупний валовий продукт по місту досягне 1 мільярда 230- 245 млн. гривень. Такому інтенсивному розвитку місто багато в чому завдячує компанії "Чумак", адже сьогодні 90% валового продукту складає переробна промисловість. Компанія активно впроваджує інновації - першою запровадила найновіші технології овочівництва в області. Дуже багато "Чумак" робить і в соціальному плані: це й робочі місця, і стабільна прозора заробітна плата (в середньому 3500 гривень) - до речі, найвища у місті. До того ж, окремо хотів би висловити особливу подяку пану Карлу Стурену та пану Йохану Бодену за створення в Каховці першого логістичного центру. Це справді революційний крок у розвитку економіки як міста, так і регіону!
Таким чином, по суті, компанія "Чумак" є, свого роду, головним меценатом нашого міста, за що особисто я, як мер, їм щиро вдячний». 


Генеральний директор ЗАТ «Чумак» Карл Стурен говорить:

«Виробництво макаронів в Україні стало нашим основним інвестиційним проектом 2009 року. Макарони, вироблені в Україні, матимуть звичний для наших покупців смак, але випускатимуться у новій, більш зручній та інформативній упаковці. На прилавках макарони ТМ "Чумак" з’являться вже в лютому». 

Директор з корпоративного розвитку Йохан Боден зазначає:

«Окрім виробництва макаронів, ми розпочнемо виробництво спеціальних соусів – товарної категорії, яку ми вважаємо дуже перспективною в усьому світі. У домашніх умовах приготувати повноцінний томатний соус – досить трудомістке та дороге заняття. А наші соуси забезпечать швидке приготування повноцінної страви з макаронів. До того ж, нові соуси будуть відрізнятись якістю "Чумак", дотриманню якої в своїй діяльності ми приділяємо першочергову увагу».