Оптовий магазин Магазин

Новий продукт - "Заправка для зеленого борщу"!

26.11.2009

Компанія "Чумак"  презентує абсолютну  новинку для українського ринку – "Заправку для зеленого українського борщу". Аналогів такої продукції на Україні не  існує! Заправка має сучасну упаковку "дой-пак", маса нетто - 250 г. Такої упаковки вистачить для приготування ароматного борщу для всієї сім’ї. Продукція не містить консервантів та ГМО.

Зелений борщ – одна з найулюбленіших страв українців. Але його, головним чином, вживали влітку. Зараз є можливість куштувати смачний борщ цілий рік: заправка виготовлена зі свіжого щавелю, ретельно зібраного на родючих ланах Херсонщини.
Готувати улюблену страву легко – не треба гаяти багато часу, миючи та ріжучи щавель. Нова заправка вже виготовлена зі свіжого різаного щавлю, з додаванням моркви, цибулі, петрушки, кропу, паприки, чорного та червоного перців. Заправка слабосолена – вміст солі невеликий, вона додається за смаком.
Будь-якої пори року, чи то влітку, чи то взимку, з заправкою "Чумак" ви матимете змогу смакувати улюблений, багатий вітамінами зелений борщ. До того ж, нова упаковка  домопоможе приготувати страву  правильно - на зворотньому боці є вся необхідна інформація.