Оптовий магазин Магазин

На базі ЗАТ "Чумак" пройшло виїзне засідання обласної ради з питань якості

23.10.2009

16 жовтня на базі ЗАТ "Чумак" пройшло виїзне засідання обласної ради з питань якості, на яке були запрошені керівники провідних харчових підприємств Херсонської  області.

За ініціативи ДП "Херсонстандартметрологія" 16 жовтня на базі ЗАТ "Чумак" пройшло виїзне засідання обласної ради з питань якості, на яке були запрошені керівники провідних харчових підприємств області. Засідання проведене з метою обміну практичним досвідом у сфері впровадження систем управління якістю та систем управління безпечністю харчової продукції.

Відкрила засідання заступник голови ради, директор ДП "Херсонстандартметрологія" Ірина Шудрік. З вітальним словом до присутніх звернувся генеральний директор ЗАТ "Чумак" Карл Стурен. Він зазначив, що при впровадженні систем управління велике значення має готовність керівництва до неформального підходу та відповідного виховання свідомості, корпоративного духу колективупідприємства від керівника до простого робітника. У ході засідання також виступили фахівці ДП "Херсонстандартметрологія" та спеціалісти ЗАТ "Чумак". Виступи викликали жвавий інтерес та обговорення, особливу цікавість викликала система контролю якості у діяльності ЗАТ "Чумак". Після засідання присутнім була надана можливість оглянути підприємство, ознайомитися з роботою систем управління безпосередньо у виробничих цехах. Керівники підприємств з вдячністю відмітили, що така форма роботи обласної ради з питань якості є дійсно корисною для підприємств, бо має велике практичне значення і дозволяє на власні очі побачити, що може надативиробникам впровадження систем управління. Члени ради з питань якостівважають, що результатом проведеного заходу безумовно буде подальший розвиток підприємств області та підвищення якості продукції, яку вони виробляють.