Оптовий магазин Магазин

Візит глав іноземних дипмісій та представництв до головного офісу Чумак

27.08.2020

         21 серпня 2020 г. «Чумак» приймав гостей.

Голови іноземних дипмісій та керівники представництв міжнародних організацій в Україні, які 21-22 серпня 2020 року перебували з ознайомчим візитом на Херсонщині, відвідали наше підприємство, як одне з найпотужніших в регіоні.  Варто зазначити, що Херсонщина – поки що єдиний регіон, який відвідали іноземні дипломати з таким візитом.

 В складі делегації на «Чумак» прибуло більше 15 дипломатів, серед яких посли країн G7, ГУАМ, інших країн Європи та Азії, а також представники європейських інституцій.

 Гості на власні очі побачили, як виробляється продукція, яку сьогодні експортують у понад 30 країн світу.

За словами Юрія Гусєва, голови Херсонської обласної державної адміністрації, ідея запросити на Херсонщину послів країн-партнерів полягає в тому, щоб показати інвестиційний, туристичний та рекреаційний потенціал регіону.

«Ми реалізуємо цю ініціативу спільно з Офісом Президента та Міністром закордонних справ України і наразі акцентуємо увагу на інвестиціях та туристах. Саме їх можуть допомогти залучити до нашого регіону посли країн-партнерів. Тим паче, що у нас є такий прекрасний приклад успішності іноземного інвестування в Херсонщину, як компанія «Чумак», – зазначив голова облдержадміністрації.

Андрій Левчук, генеральний директор ПрАТ «Чумак»: «Чумак» – один з найвідоміших брендів в Україні. Також нашу продукцію знають, люблять, а значить – нам довіряють, споживачі далеко за її межами. Складові успіху компанії – стійкий розвиток, інновації і безкомпромісна якість нашої продкції. Тому ми завжди відкриті до нових пропозицій, активно впроваджуємо найкращі світові практики виробництва і дистрибуції і прагнемо взаємовигідного партнерства».