Оптовий магазин Магазин

ПРАТ "Чумак" оголошує про кадрові зміни в керівництві компанії

06.02.2012

Ведучий національний бренд з виробництва  продуктів харчування, компанія "Чумак", оголошує про зміни у структурі менеджменту. З 1-го лютого 2012 Генеральним директором компанії призначено Костянтина Шевченко. Павло Шевчук, який був раніше Генеральним директором ПРАТ "Чумак", продовжує свою діяльність у Наглядовій Раді компанії.    

Пан Шевчук керував компанією "Чумак" із серпня 2010 року. Його успішна діяльність, яка включає розробку та впровадження трирічної стратегії розвитку, ознаменувала вихід компанії на новий якісний рівень.

Костянтин Шевченко має успішний досвід роботи у крупних вітчизняних та закордонних компаніях. До лютого пан Шевченко був Директором з персоналу ПРАТ "Чумак". Почавши діяльність у компанії, він модернізував функцію управління персоналом, створив успішні мотиваційні програми для виробництва та команди продажу.

Засновники компанії Йохан Боден та Карл Стурен говорять наступне: “Ми раді цьому призначенню, адже новий Генеральний директор, будучи співробітником компанії, добре орієнтується у її цілях та задачах. Ми впевненні, що управлінська команда "Чумака" під керівництвом Костянтина и надалі буде справлятися з амбіційними планами, наміченими компанією».

Костянтин Шевченко зазначив«Керувати однією з найбільших національних компаній – велика честь для мене. Усвідомлюючи відповідальність перед акціонерами та командою, я дякую за надану мені довіру. "Чумак" - бренд з традиціями та сильним командним духом. Я впевнений, що разом ми впораємося зі всіма поставленими цілями, відстоюючи наші лідерські позиції у сегменті продуктів харчування».